Eurowet Dezodorant Neutralizator zapachów 200ml
Darmowa Dostawa od 149 zł
Darmowa dostawa dla naszych klientów za zakupy powyżej 149 zł brutto
Szczegóły w zakładce: wysyłka
Darmowa dostawa na terenie Polski
Zaufani Partnerzy
Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, którzy są liderami w swojej branży. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom dostęp do produktów, które są nie tylko innowacyjne, ale także sprawdzone pod kątem jakości i bezpieczeństwa.
Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami
Gwarancja Jakości
Wybieramy tylko najlepsze rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo. Dbamy o to, by każdy produkt był starannie wyselekcjonowany, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości
Bezpieczeństwo Płatności
System płatności paynow oraz przelewy24 gwarantują bezpieczeństwo transakcji.
Więcej informacji na https://www.przelewy24.pl/bezpieczenstwo
oraz https://www.mbank.pl/mbank-news/finansowe-abc/paynow-bezpieczne-i-szybkie-zakupy-w-internecie.html
Bezpieczeństwo Płatności zapewniają płatności online przelewy24 oraz paynow
Dezodorant - Neutralizator zapachów
Kolor & Pielęgnacja Dezodorant - Neutralizator zapachów DLA PSÓW I KOTÓW
- Koniec nieprzyjemnych zapachów
- Regulacja mikroflory skóry
- + Ekstrakt z komórek macierzystych owocu Noni, kompleks prebiotyczny
Właściwości:
Spray zapewnia skuteczną ochronę przeciwko powstawaniu nieprzyjemnych zapachów na skórze i sierści zwierząt, wokół gruczołów okołoodbytowych i w uszach. Innowacyjny, naturalny skład oparty na ekstrakcie z komórek macierzystych owocu Noni oraz prebiotykach zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i wzrostowi nieprawidłowej mikroflory bakteryjnej. Jednocześnie nie upośledza naturalnych funkcji skóry i korzystnie wpływa na jej stan.
Sposób stosowania:
Wyczesać sierść w kierunku przeciwnym do ułożenia włosa. Spryskiwać ją równomiernie z odległości 20 – 30 cm z jednoczesnym jej rozchylaniem i ponownie wyczesać. Stosować w zależności od potrzeb.
Zastosowanie:
Dezodorant w sprayu
Środki ostrożności:
W przypadku dostania się do oczu, spłukać letnią wodą.
Skład:
AQUA, POLYSORBATE 20, GLYCERIN, MORINDA CITRIFOLIA CALLUS CULTURE LYSATE, CITRIC ACID, MALTODEXTRIN, PARFUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN