Akcesoria elektroniczne dla psa

Bezpieczeństwo psów często zależy od jego stopnia słuchania komend właściciela. Niestety radosne psy mogą wybiec w ferworze na ulicę lub zjeść tajemniczy proszek, który później okazuje się trucizną. Warto zatem popracować z psem nad słuchaniem poleceń. Z pomocą przychodzą akcesoria elektroniczne dla psa. Te nowoczesne rozwiązania są powszechnie stosowane podczas treningów psich przyjaciół, które uczą się, jak posłusznie wykonywać zadania. Odkryj moc technologii dla Twojego pupila i korzystaj z bezpiecznych rozwiązań dla dobra ukochanego czworonoga.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Czym są elektroniczne akcesoria dla psów?

Elektroniczne akcesoria dla psów dostępne na naszej stronie są w pełni bezpieczne dla zwierząt. Służą głównie do tresury. Właściciel za pomocą odpowiedniego urządzenia nagradza psa za pozytywne zachowania. Jest to tresura oparta na nagrodach, a nie karach, dlatego jest najskuteczniejsza. Pies wiąże konkretne zachowanie z pochwałą, dlatego dąży do tego, aby otrzymać jak najwięcej pozytywnych bodźców.

Specjalny klikacz elektroniczny pomaga w efektywnym przekazywaniu komend oraz szybkim i skutecznym nagradzaniu za poprawnie wykonane polecenia. To proste, a jakże efektywne narzędzie łączy nowoczesność z prostotą użytkowania.

Obroża antyszczekowa

Zbyt głośne szczekanie psów może bardzo przeszkadzać nie tylko osobom, które mają zwierzęta, lecz także sąsiadom. Jeżeli pies jest zbyt głośny, zwłaszcza w nocy, warto wybrać obrożę antyszczekową emitującą dźwięki i wibracje. Produkt jest zasilany bateriami i jest w całkowicie bezpieczny. W momencie, gdy pies szczeka, obroża wydaje dźwięk upominający.

Nie ma tym wypadku żadnych impulsów elektrostatycznych, które sprawiają ból zwierzęciu. Dzięki temu Twój pupil szybko i bezboleśnie nauczy się, że zbyt częste szczekanie nie jest dobre. Takie rozwiązanie przydaje się szczególnie w blokach, gdzie często słychać każdy, nawet z pozoru cichy dźwięk. Warto w takim wypadku zadbać nie tylko o własny komfort, lecz także o dobre samopoczucie sąsiadów.

To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy. Sklep zoologiczny online Świat Pupila pragnie zadbać o wszystkie psy, niezależnie od tego, czy to duże rasowe okazy, czy małe niesforne kundelki. Przygotowaliśmy szeroką ofertę różnych akcesoriów, dzięki którym Twój pies będzie w pełni szczęśliwy. Są to m.in.:

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem. Działamy po to, by Twój ukochany pies był zdrowy i szczęśliwy.