Drzwiczki dla psów

W naszym sklepie zoologicznym online z pełnym zaangażowaniem pracujemy, aby życie Twojego pupila było jak najbardziej komfortowe. Wierzymy, że produkty, które oferujemy, takie jak drzwiczki dla psów, mogą zdecydowanie podnieść jakość życia czworonożnych przyjaciół. Drzwiczki te zostały zaprojektowane z myślą o pełnym komforcie i bezpieczeństwie, umożliwiają psiakom swobodne poruszanie się pomiędzy pomieszczeniami lub wejście i wyjście z domu, niezależnie od Waszej nieobecności.

Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

Drzwiczki dla każdego psa – od malucha do giganta

Chcesz, aby Twój pupil wiódł wygodne życie? Zadbaj o jego komfort i bezpieczeństwo. Sklep zoologiczny online Świat Pupila przygotował rozbudowaną ofertę automatycznych drzwi dla psa. Prezentujemy zarówno drzwiczki dla dużego psa, np. dla dobermana czy doga niemieckiego, jak i mniejsze modele dla takich ras jak york czy chihuahua. Dzięki temu każdy właściciel może zadbać o czworonożnego przyjaciela. 

Zadbaliśmy także o to, aby poszczególne produkty pasowały do aranżacji domu. Dlatego oferujemy modele, które można zamontować w drzwiach z drewna, metalu lub szkła, a nawet w ścianach z cegły. Masz zatem pełną kontrolę nad tym, czy dany element pasuje do elewacji. 

Nowoczesne rozwiązania przygotowane z troską o bezpieczeństwo Twojego pupila

Drzwiczki dla psa to idealny sposób na zwiększenie niezależności Twojego pupila. Jednak nie tylko wielkość się liczy! Doskonale wiemy, że dzisiaj liczą się nowoczesne rozwiązania także dla osób, które chcą zadbać o ukochanego czworonoga. Dlatego nasze akcesoria dla psów można z łatwością dopasować do potrzeb konkretnego zwierzęcia, a także właściciela. 

Większość drzwi wyposażona jest w specjalne systemy blokowania, dzięki czemu można ustawić dany model do swoich potrzeb, wybierając jeden z kilku trybów:

  • tylko wejście,
  • tylko wyjście,
  • wejście i wyjście otwarte w obu kierunkach,
  • zamknięte w obu kierunkach.

Inteligentne drzwiczki dla psa są również wyposażone we wskaźnik przejścia, czyli pokazują, w którą stronę poszedł Twój pies. Co więcej, mamy również drzwiczki dla psa z czytnikiem mikrochipów, które zapewniają dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Ten innowacyjny typ drzwiczek otworzy się tylko wtedy, gdy rozpoznają mikrochip umieszczony w ciele Twojego psa, uwalniając go od niepotrzebnych obaw związanych z niechcianymi gośćmi. Co to dokładnie oznacza? Specjalny system rozpoznający mikrochip zatrzymuje obce zwierzęta na zewnątrz. W ten sposób żaden obcy pies, czy kot nie wejdzie do domu (ale każde zwierzę może wyjść z budynku).

Czy to wszystko, co przygotowaliśmy? Poza drzwiczkami dla psów, w naszym sklepie zoologicznym online znajduje się różnorodna gama akcesoriów dla psów. Misją sklepu Świat Pupila jest zapewnienie Wam i Waszym pupilom wysokiej jakości produktów, które pozytywnie wpłyną na wzajemne relacje, komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Drzwiczki dla psa, to tylko jeden z wielu produktów, które mogą pomóc usprawnić codzienne życie z pupilem. Oferujemy także: