Legowiska dla psów

Zwierzęta, podobnie jak ludzie, potrzebują miejsca, w którym mogą odpocząć i poczuć się bezpiecznie. Dlatego właśnie oferujemy naszym klientom znakomitej jakości legowiska dla psów. Wybierając nasz asortyment, kluczową rolę odgrywają produkty stworzone przez ekspertów z branży zoologicznej, które na pewno podpasują Twojemu czworonogowi. Nasz asortyment jest bardzo duży i wciąż dodajemy do niego nowe pozycje, więc jesteśmy przekonani, że dobierzesz model całkowicie odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Pokazuje 1 - 24 z 2294 elementów

Różnorodność legowisk

W naszej ofercie dostępne są legowiska dla psów marki Trixie, Chaba, Bimbay i wiele innych. Jeżeli jesteś fanem klasycznych rozwiązań, zerknij na oferowane przez nas kosze wiklinowe. Są bardzo trwałe i mają bardzo estetyczny wygląd, który pasuje do większości wnętrz. Możesz wyścielić je dowolnie, a Twój pupil na pewno je doceni i szybko zacznie traktować jak swoje miejsce.

Z pewnością warto zwrócić też uwagę na legowisko dla psa w formie kanapy. Te oferowane przez nas wykonane są z wytrzymałej codury, materiału bardzo odpornego na zabrudzenia. To tkanina bardzo miękka, dzięki czemu zwierzę może ułożyć się na takim legowisku bardzo wygodnie. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju posłań jest to, że posiadają zdejmowany pokrowiec, który można wyprać w pralce. Dzięki temu dbanie o czystość legowiska dla psa jest niezwykle proste. Sprzedajemy także osobne wkłady do tego typu posłań. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronach produktowych!

Jak zadbać o odpoczynek psa?

Jednym z popularniejszych produktów dostępnych na naszej strony są poduchy owalne. To uniwersalne i wygodne posłanie dla psa, które można wykorzystać samodzielnie jako legowisko albo użyć go jako wkład do kosza, kojca czy transportera. Decydując się na poduchy, masz możliwość wybrania z dziesiątek różnych, kolorowych wzorów. Dodatkowo są bardzo łatwe do utrzymania czystości, a to za sprawą zastosowania do ich wyrobu impregnowanej bawełny. Dzięki temu nie przywiera do niej sierść i dużo łatwiej schodzą z niej wszelkie zabrudzenia.

Posłanie dla dużego i małego psa

Sklep zoologiczny online Świat Pupila dba o każdego psiaka! Znajdziesz nas legowisko dla dużego i małego psa. Możesz je dopasować do rozmiaru czworonoga, zapewniając mu w ten sposób komfortowy sen. Ciekawym rozwiązaniem są również nowoczesne legowisko dla psa w kształcie budy. Zapewniają psu dodatkową prywatność, szczególnie w momencie, gdy pragnie odpocząć od zgiełku i hałasu.

Akcesoria dla Twojego psa

Oprócz legowisk dla psów sprzedajemy również dodatkowe akcesoria. Między innymi przyjemne w dotyku, miękkie koce, którymi można wyścielić przestrzeń dla czworonoga. Sprawdź także nasze maty chłodzące, które są niezastąpione podczas gorących, letnich upałów. Do ich używania nie trzeba żadnych wspomagaczy takich jak elektryczność czy lód.

Właściwości materiału sprawiają, że gdy pies się na nim położy, mata zacznie oddawać chłód. Gdy ten efekt minie, wystarczy krótka przerwa w korzystaniu, by chłodzące właściwości wróciły. Można korzystać z tego rodzaju mat jako samodzielnych akcesoriów lub wkładać je jako wyściółkę do legowiska dla psa albo transportera na czas podróży. Obejrzyj także pozostałe z naszych produktów!

Wszystkie akcesoria dla psów to produkty najwyższej jakości. Z ich pomocą możesz zadbać o ukochanego czworonoga tak, by cieszył się zdrowiem jak najdłużej. Oferujemy m.in.: