Maty dla psów do samochodu, chłodzące

Planujesz dłuższą wyprawę ze swoim pupilem? Zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo czworonoga podczas podróży samochodem. Maty do samochodu dla psa to komfort dla zwierzęcia i ochrona dla pojazdu! Sklep zoologiczny online Świat Pupila przygotował różnorodne akcesoria, które przydadzą się każdemu właścicielowi psa. 

Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów

Czy maty dla psów są potrzebne?

Prowadzenie auta zawsze wymaga maksymalnego skupienia. Przygotowanie do podróży z psem mogą wymagać dodatkowych czynników zabezpieczających. Przede wszystkim nie każde zwierzę dobrze znosi przejażdżki. Niektóre czworonogi kochają podróże, podczas gdy inne odczuwają ogromny stres, co może powodować niekontrolowane oddawanie moczu na tapicerkę lub wymioty. Co więcej, zdenerwowany pies może przeskakiwać na przednie siedzenie, ponieważ przy właścicielach czuje się bezpieczniej. 

Niestety każda sytuacja może sprawić, że kierowca rozkojarzy się, co oczywiście może prowadzić do wypadków na drogach. Aby uniknąć takich sytuacji, przygotowaliśmy większe i mniejsze maty samochodowe dla psa.

Zadbaj o komfort psa i bezpieczeństwo podczas jazdy

Maty dla psów należy rozłożyć na siedzenia tak, by całość tapicerki była zasłonięta. Te niezwykle przydatne akcesoria dla psów dzielą przestrzeń auta na dwie części, dzięki czemu Twój pupil nie przejdzie na stronę kierowcy. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ można się skupić na prowadzeniu pojazdu, a przecież najważniejsze zadanie prowadzących to zachowanie bezpieczeństwa. Masz zatem całkowitą pewność, że Twój pupil zostanie na tylnym siedzeniu i nie będzie przeszkadzał podczas jazdy. 

Dlaczego nasze maty samochodowe są wyjątkowe? 

Doskonale wiemy, że psy potrafią zniszczyć prawie wszystko. Dlatego dostępne w naszym sklepie maty do samochodu wykonane są z solidnych materiałów. Dzięki temu zwierzę nie uszkodzi ich pazurami. Specjalna antypoślizgowa powierzchnia zapewnia stabilność podczas jazdy, minimalizując ryzyko przemieszczania się psa w trakcie podróży

Maty dla psa to także ochrona wnętrza pojazdu. Nikt nie chce wydawać sporej sumy na renowację tapicerki auta. Niestety podróż może być dla psa stresująca, a wyczyszczenie siedzeń z moczu lub wymiocin okazuje się niezwykle trudne, dlatego lepiej zapobiegać niż martwić się o sprzątanie. Maty chronią tapicerkę przed sierścią, zabrudzeniami i uszkodzeniami, utrzymując samochód w czystości. Po podróży wystarczy wyczyścić matę, a zapewniamy, że nie będzie z tym dużo pracy, ponieważ odporna na plamy i łatwa do czyszczenia powierzchnia umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie zabrudzeń.

Co więcej, dzięki matom ochronnym do samochodu możesz zadbać o swojego ukochanego pupila. Gruba warstwa amortyzująca gwarantuje wygodę podczas podróży, redukując wibracje i zapewniając stabilną powierzchnię. Pies nie odczuwa stresu związanego z podróżą, jest spokojniejszy i nie przeszkadza kierowcy. Jeżeli podróżujesz latem, kiedy temperatury bywają naprawdę wysokie, wybierz maty chłodzące do samochodu dla psa. 

Zapewnij swojemu psu komfort i bezpieczeństwo podczas podróży samochodem. Wybierz matę samochodową zaprojektowaną specjalnie dla jego potrzeb i ciesz się spokojną podróżą! Oferujemy maty w różnych rozmiarach, które idealnie pasują do każdego rodzaju samochodu i zapewniają komfort dla psów różnej wielkości. Sprawdź nasz cały asortyment. U nas znajdziesz także: