Torby i transportery dla psa

Pokazuje 1 - 24 z 198 elementów

Transporter dla psa dla większego bezpieczeństwa

Potrzebujesz przewieźć gdzieś psa i odpowiedniego go zabezpieczyć? Posiadamy w naszej produkty, które z pewnością Ci w tym pomogą. Sprawdź naszą ofertę toreb i komfortowych transporterów dla psów. Dzięki umieszczeniu w nim zwierzaka możesz mieć pewność, że w czasie podróży nie będzie przeszkadzał Ci w jeździe oraz będzie bezpieczny, na przykład podczas gwałtownego i nieprzewidzianego hamowania. Transporter dla psa wyłożony ulubionym posłaniem Twojego pupila będzie kojarzył mu się z komfortem i spokojem. Pomoże przetrwać podróże tym zwierzakom, na które jazda samochodem działa stresująco. Transportery są również niezbędne w przypadku podróży samolotami. Posiadamy w naszej ofercie produkty, które spełniają wszystkie standardy lotniskowe dotyczące przewozu zwierząt. Dzięki temu będziesz mógł w bezpieczny i odpowiedzialny sposób zabrać ze sobą swojego psa nawet na dalekie wakacje i podróże.

Transportery dla psów - wytrzymałe i solidne

Oferujemy produkty, które przystosowane są do psów o różnych rozmiarach. Każdy z naszych klientów znajdzie u nas coś dla siebie i swojego pupila. Transportery dla psów wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które nie tylko cechują się dużą solidnością, ale są także łatwe do utrzymania w czystości. Posiadają wygodne uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie. Niektóre z modeli znajdujących się w naszym asortymencie mają też na wyposażeniu kółka, dzięki którym nie trzeba ich dźwigać. Transportery dla psów charakteryzują się znakomitą cyrkulacją powietrza za sprawą umieszczenia w nich kratek wentylacyjnych. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twój pies będzie czuł się w środku komfortowo. Niektóre z modeli posiadają także montowane wewnątrz miseczki i schowki na przysmaki, których wykorzystanie dodatkowo uprzyjemni zwierzęciu podróż i zniweluje wynikający z niej stres.

Transporter dla psa materiałowy

Oprócz sztywnych transporterów wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych znajdziesz u nas także modele materiałowe, w formie walizek. Tego rodzaju transportery dla psów wykonane są z wytrzymałego i odpornego na zabrudzenia poliestru. Zamiast drzwiczek z zatrzaskami, wyposażone są w zamki błyskawiczne, którymi można otworzyć wejścia z przodu i z boku torby. Elementem torby jest wygodna, teleskopowo rozkładana rączka oraz kółka, dzięki czemu możesz ciągnąć ją w komfortowy sposób po ziemi. Kratki wentylacyjne występujące w tradycyjnych transporterach dla psów zastąpiono osiatkowanym, przewiewnym materiałem. Dla dodatkowego zabezpieczenia psa, tego rodzaju torby wyposażone są w krótkie smycze zapobiegające próbom wyskoczenia na zewnątrz. Sprawdź również pozostałe produkty oferowane w naszym sklepie i skorzystaj z niskich cen. Z pewnością znajdziesz transporter idealnie pasujący do Twojego psa!