Karmy hypoalergiczne dla psów

Karmy hipoalergiczne dla psów to produkt specjalnie wyselekcjonowany dla zwierząt z różnymi alergiami pokarmowymi. W naszej ofercie dostępne są propozycje najlepszych producentów. Wszystko to w trosce o zdrowie Twojego ukochanego czworonoga. Sprawdź, jak możesz zadbać o swojego psa, by cieszył się dobrym zdrowiem.

Pokazuje 1 - 24 z 196 elementów

Purina – karmy hypoalergiczne

Amerykański koncern Purina jest jednym z potentatów w swojej branży. Nic dziwnego, ta amerykańska marka może się pochwalić imponująco długą historią. Jej pierwszą linię produkcyjną otworzono w 1856 roku! Wówczas firma rozpoczęła (jako pierwsza na świecie) produkcję przysmaków dla psów. Przez następne dekady swojej działalności Purina stawiała na dynamiczny rozwój, przyczyniając się do wielkich zmian w swojej dziedzinie. To właśnie ta marka wprowadziła na światowy rynek karmę ekstrudowaną, która była prawdziwym przełomem. Z czasem do katalogu firmy trafiły pozycje specjalistyczne, w postaci artykułów hipoalergicznych, bezzbożowych czy dla zwierząt z problemami zdrowotnymi.

Wśród produktów marki Purina w naszym sklepie znajdują się karmy dla psów dedykowane większym i mniejszym zwierzętom o określonych potrzebach, np. wrażliwej skórze czy delikatnym układzie trawiennym. Są to wyroby hipoalergiczne, pozbawione składników potencjalnie uczulających np. zbóż, kukurydzy czy soi.

Karma Trovet – dla wrażliwego psa

Wielu producentów żywności dla zwierząt od początku swojej działalności wykorzystuje naukę, w celu stworzenia najlepszych receptur. Nie inaczej jest w przypadku holenderskiej marki Trovet, której specjalnością są karmy hipoalergiczne dla psów o specjalnych potrzebach dietetycznych. Firma powstała na początku lat 80. minionego wieku. Jej fundatorzy chcieli stworzyć nową jakość w branży, dlatego zainwestowali w rozwój osobnego działu Trovet R&D, w którym prowadzono badania nad nowymi recepturami. Dzięki temu do oferty marki trafiły karmy hipoalergiczne, a także szereg innych produktów dla pupili domowych.

Oferta marki Trovet w naszym sklepie internetowym jest bardzo urozmaicona i uwzględnia również produkty dla psów mających problemy z alergiami pokarmowymi. W katalogu dostępne są suche i mokre hipoalergiczne karmy dla psa, które wyróżniają się doskonałym składem oraz wybornym smakiem. Na szczególną uwagę zasługuje karma hypoalergiczna Trovet na bazie owadów, stworzona dla pupili uczulonych na mięso.

Royal Canin dla psa z alergiami

Francuska firma Royal Canin także została stworzona na potrzeby zwierząt domowych z problemami zdrowotnymi. Jej założycielem był Jean Cathary prowadzący praktykę weterynaryjną na południu Francji. W swojej lecznicy przyjmował między innymi psy mające tajemnicze alergie skórne. Z czasem odkrył on źródło problemu, którym okazała się źle dobrana dieta, bazująca głównie na jedzeniu właścicieli czworonogów. Aby przynieść ulgę swoim pacjentom, samodzielnie opracował recepturę nowej karmy hypoalergicznej, która odniosła wielki sukces. Nie tylko pomagała chorym pupilom, ale też zyskała powodzenie wśród hodowców i weterynarzy. Cathary postanowił zamknąć lecznicę i zająć się rozwojem nowo powstałej firmy.

Karma hipoalergiczna dla psów Royal Canin dostępna jest w naszym sklepie w wielu odsłonach. W asortymencie uwzględniliśmy również karmę hypoalergiczną. Są to suche karmy dla psa w formie przepysznych chrupek na bazie starannie wyselekcjonowanych białek roślinnych i zwierzęcych. Mogą być podawane dorosłym psom otyłym, kastratom, z wrażliwym układem pokarmowym oraz seniorom.

Karma Hill’s – dla zdrowia psa

Podobnie jak w przypadku poprzedniego producenta, także marka Hill’s została założona przez lekarza weterynarii. W I połowie ubiegłego wieku w amerykańskim mieście New Jersey dr Mark Morris prowadził swoją lecznicę dla zwierząt. Prawdziwym kamieniem milowym jego kariery była wizyta niewidomego podróżnika, któremu towarzyszył schorowany pies przewodnik. Badania przeprowadzone przez lekarza szybko pozwoliły ustalić, że problemy pupila wywołała złej jakości karma, która doprowadziła do choroby nerek. Dzięki opracowanej przez Morrisa formule hypoalergicznej przewodnik wrócił do zdrowia, a lekarz postanowił tworzyć kolejne produkty dla domowych pupili i założył firmę Hill’s. Tak powstały najlepsze karmy weterynaryjne dla psów.

Produkty tej marki można zakupić w naszym sklepie online, także w wersji dla psów ze źle funkcjonującym układem pokarmowym. Seria hipoalergicznej karmy obejmuje mokre karmy dla psa pozbawione substancji uczulających, dostępne w trzech wyśmienitych smakach: kaczka, łosoś oraz jagnięcina. Zamiast zboża i innych alergenów w wyrobach wykorzystano m.in. ziemniaki oraz ryż.

Karmy Brit Care – smaczne i hypoalergiczne

Czeska firma Brit jest stosunkowo nowym producentem w swojej branży, jednak już na starcie postawiła sobie wysoko poprzeczkę. Od początku zamiarem założycieli była produkcja karm hipoalergicznych, na które istnieje rosnąca potrzeba. Coraz więcej psów cierpi bowiem na różnego rodzaju alergie, które nie są uwzględnianie przez wielu producentów żywności dla zwierząt. Dlatego w żadnym wyrobie spod szyldu Brit Care nie znajdziemy uczulających składników, takich jak: soja, kukurydza, zboża, wołowina i wieprzowina. Zamiast tego do karmy dodano m.in. łososia, jagnięcinę, królika, tuńczyka i białka roślinne. Są to karmy dietetyczne dla psów bogate w najlepsze składniki.

W naszej ofercie hypoalergicznej dla psów udostępniliśmy kilka pozycji Brit Care w wersji suchej. Dodatkowo oprócz wymienionych producentów można u nas zakupić pyszne karmy marki Applaws oraz Healthy Paws, obie dla psa skłonnego do alergii. Zachęcamy też do zapoznania się z naszą kategorią artykułów bezzbożowych oraz leczniczych, w których też można znaleźć ciekawe pozycje dla zwierząt domowych. Dla osób, które zdecydują się zrobić u nas większe zakupy, przygotowaliśmy bezpłatną dostawę na terenie całej Polski. Minimalna wartość zamówienia to 150 złotych.

Chcesz zadbać o swojego zwierzaka? Pomoże Ci w tym nasz sklep zoologiczny online. Dzięki naszej ofercie zmienisz dietę swojego pupila!