Torby i transportery dla kota

Pokazuje 1 - 24 z 198 elementów

Transporter dla kota - sprawdź naszą ofertę!

Właściciele zwierzaków muszą przygotować się na różnego rodzaju sytuacje. Wyjście z domu ze swoim pupilem również bywa czasem konieczne. Właśnie na takie okazje prezentujemy w naszej ofercie duży wybór różnego rodzaju transporterów dla kota. Posiadamy wiele modeli, spośród których na pewno znajdziesz interesującą Cię opcje. Stale dodajemy nowe produkty, więc sprawdzaj nasz sklep na bieżąco!

Obok transporterów oferujemy także torby transportowe dla kota. To bardzo funkcjonalna alternatywa, którą w przypadku nieużywania możesz złożyć w taki sposób, by zajmowała mniej miejsca. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. 

W czym najlepiej przewozić kota?

Do krótkich podróży, polegających na przetransportowaniu zwierzaka między mieszkaniami albo na czas wizyty u weterynarza, sprawdzi się każdy typ transportera czy torby dla kota. Jeżeli planujesz używać ich wyłącznie do tego rodzaju aktywności, to możesz dość swobodnie dobrać typ produktu.

Sztywniejszy transporter dla kota wykonany z tworzywa sztucznego będzie jednak lepszy w przypadku dłuższych podróży, a także do użytku podczas miesięcy, w których jest zimniej. Wszystko dlatego, że posiada on stabilniejszą konstrukcję, która jest mniej podatna na zniszczenia dokonywane przez zwierzaka. Poirytowany pupil będzie miał łatwiejsze zadanie przy próbie wydostania się z torby dla kota niż z takiego transportera. Dodatkowo plastikowe modele można docieplić poprzez odpowiednie wypełnienie, więc znakomicie sprawdzą się na mroźną pogodę. 

W naszym sklepie posiadamy transportery wykonane z różnego rodzaju materiałów, więc możesz bez problemu wybrać taki, który będzie odpowiadał Twoim preferencjom.

Jak dobrać właściwy rozmiar transportera?

Bardzo ważną kwestią podczas zakupu torby transportowej dla kota lub jej plastikowego odpowiednika jest upewnienie się, że będzie ona komfortowa dla Twojego zwierzaka. Dostępne w naszej ofercie modele dzielą się na różne rozmiary. Są one oznaczone odpowiednio od najmniejszego do największego jako 10, 20 i 30. Te pierwsze nadają się dla kotów o wadze nieprzekraczającej 6 kilogramów.

Transporter dla kota duży będzie potrzebny Ci, jeżeli posiadasz większe rasy takie jak choćby Maine Coon czy Norweskie leśne. Powinieneś wybrać wtedy modele oznaczone jako 20 i 30. Większe transportery i torby przydają się także w przypadku dłuższych podróży również i dla małych kotów. Jeżeli mają spędzić one wiele godzin w zamknięciu, powinno się zadbać o ich maksymalny komfort. Szukasz transporterów dla dwóch kotów albo kociej mamy z jej małymi? Sprawdź produkty z rozmiarem 30, które są dostępne w naszej ofercie! 

Stres w podróży u kota - jak go zminimalizować?

Jak zachęcić zwierzaka do transportera dla kota i ograniczyć jego stres? Najlepszym rozwiązaniem, poza dobraniem odpowiedniego rozmiaru, jest wypełnienie go jego posłaniem oraz wybranymi zabawkami. Znajome zapachy i ulubione akcesoria pomogą mu nabrać zaufania do wnętrza i zachęcą go do wejścia do środka, a także będą umilać mu czas podczas podróży.