Miski dla kota

Pokazuje 1 - 24 z 144 elementów

Wysokiej jakości miski dla kota

Szukasz znakomitych produktów dla Twojego ukochanego zwierzaka? W naszym sklepie znajdziesz bardzo duży wybór różnego rodzaju miseczek dla kota. Nasz asortyment zawiera dziesiątki różnych modeli i stale dodajemy do niego nowości, więc nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem idealnego rozwiązania dla Twojego pupila.

Posiadamy między innymi wysokiej jakości miski ceramiczne dla kota. Są one bardzo praktyczne, gdyż łatwo utrzymać je w czystości i można wkładać je do zmywarki. Materiał wykonania nie wpływa negatywnie na smak karmy ani wody, więc Twój zwierzak będzie w pełni zadowolony. Na ceramicznych miskach dla kota bakterie osadzają się w dużo mniejszej ilości, a tłuszcze zawarte w pożywieniu nie wchodzą w reakcje z tworzywem. Zachęcamy do sprawdzenia różnorakich wzorów udostępnionych w naszej ofercie. 

Sprzedajemy  także automaty na karmę dla kota. To praktyczne urządzenia dozujące zwierzęce posiłki. Są bardzo przydatne w przypadkach, gdy nie ma Cię dłużej w domu. Możesz zaprogramować je w taki sposób, by otwierały się o określonych godzinach, dzięki czemu zadbasz o regularność karmienia Twojego zwierzaka bez proszenia o pomoc innych osób. 

Jak wybrać miskę dla kota?

Nie wiesz czym kierować się przy zakupie pojemników na jedzenie dla Twojego pupila? Podstawową kwestią jest liczba miseczek dla kota, które musisz zakupić. To dość wybredne zwierzaki, więc powinieneś mieć osobne podajniki na karmę suchą, mokrą oraz wodę. 

Miski dla kota powinny nie być zbyt głębokie. Tego rodzaju akcesoria są wykonywane z wielu różnych materiałów, o których właściwościach warto wiedzieć. W szczególności można polecić ceramiczne miski dla kota, których zalety wymienialiśmy wcześniej. Równie popularne są pojemniki metalowe oraz te wykonane z tworzyw sztucznych, gdyż są bardzo praktyczne i łatwe w czyszczeniu. Warto jednak wiedzieć, że koty mają bardzo wyczulony zmysł smaku, więc niekiedy mogą nie chcieć korzystać z misek ze stali nierdzewnej, które mogą nadawać wodzie i karmie nieco metaliczny posmak. Dlatego po zakupie warto obserwować swojego pupila i upewnić się, że w jego przypadku nie jest to problemem. 

Warto zastanowić się także nad zakupem miski dla kota z podstawką. Umieszczenie karmy na podwyższeniu pozwala zwierzakowi na wygodniejszy dostęp i ułatwia mu spożywanie jedzenia. 

Gdzie ustawić miskę dla kota?

Nie mniej ważne od wyboru miseczki dla kota jest też jej właściwe ustawienie. Niezależnie od tego, jaki model zakupisz, pamiętaj, by umieścić je w odpowiedniej lokalizacji. Twój pupil chce podczas jedzenia mieć zapewniony spokój oraz komfort. Nie może to być miejsce zbyt zimne czy gorące, a także narażone na ruch i hałasy. Dlatego unikaj między innymi karmienia kota w korytarzach i przejściach. 

Ważne jest także to, by ustawić miseczkę dla kota z wodą w innym miejscu niż te, w których znajduje się karma. Te zwierzaki nie przepadają za piciem w pobliżu jedzenia i chętniej będą gasiły pragnienie, jeżeli nie będziesz podawał karmy i płynów obok siebie.