Najnowsze artykuły

Psi wybieg – czy warto wybrać się z psem?

On: piątek, styczeń 21, 2022
Psie wybiegi zyskały w ostatnich latach na popularności – zwłaszcza w większych miastach. Możemy spotkać na nich coraz więcej właścicieli ze swoimi pupilami. Czy warto korzystać z wybiegów dla psów, a jeśli tak – jak robić to z głową?

Higiena jamy ustnej pupila – jak o nią zadbać?

On: piątek, styczeń 21, 2022
Dbanie o jamę ustną czworonogów jest równie istotne, co w przypadku ludzi. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, że stan zębów naszych pupili wpływa na zdrowie ich całego organizmu! Jak zatem dbać o ich prawidłową higienę?

Alergia u psa – objawy i rola jedzenia

On: środa, grudzień 15, 2021
Alergie mogą występować tak samo u ludzi, jak i u psów. Reakcje zwierząt na dany alergen różnią się jednak od reakcji człowieka. Z jakimi alergiami może mieć do czynienia nasz pupil i jaka jest rola pożywienia w zmniejszaniu dolegliwości?

Drapak dla kota – jak wybrać?

On: środa, grudzień 15, 2021
Każdy kot ma z natury potrzebę drapania, dlatego drapak to niezbędne akcesorium w jego otoczeniu. W przeciwnym razie do ostrzenia pazurków i zaznaczania terytorium przeznaczy on meble lub inne ważne dla nas przedmioty. Na co zwracać uwagę przy wyborze drapaka dla swojego kociego pupila?

Klatka kennelowa dla psa - którą i jak wybrać?

On: środa, wrzesień 29, 2021
Klatki kennelowe cieszą się coraz większą popularnością. Posiadają wiele zalet, które wpływają na komfort psa i jego właściciela. Na rynku istnieje bardzo dużo modeli, zarówno dla małych, jak i dużych czworonogów. Dzięki temu nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem klatki dla Twojego pupila. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, na co zwracać uwagę...

Zapalenie trzustki u kota - jakie są objawy i jak leczyć?

On: środa, wrzesień 29, 2021
Zwierzaki podobnie jak ludzie, mają skłonności do różnych chorób. W przypadku kotów, często spotykane jest zapalenie trzustki. Ten problem dotyka zarówno młodych, jak i starych osobników. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jakie mogą być jego przyczyny oraz jak radzić sobie z zapaleniem, kiedy to zaatakuje Twojego pupila.

Jaki szampon dla psa?

On: czwartek, lipiec 29, 2021
Regularne kąpanie psa to konieczność, aby zachować czystość jego skóry i zapobiec splątywaniu włosów oraz powstawaniu podrażnień czy stanów zapalnych. W zależności od tego, jak długą sierść ma Twój pupil oraz z jakimi problemami się zmaga, musisz wybrać odpowiedni szampon i odżywkę. Sprawdź, czym kierować się podczas zakupów i na co zwracać szczególną uwagę.

Jaki szampon dla kota?

On: czwartek, lipiec 29, 2021
Zastanawiasz się, czy mycie kota jest konieczne? W końcu te czworonogi słyną z samodzielnego dbania o higienę i w istocie są prawdziwymi czyściochami. Czy musisz zatem kąpać swojego pupila i jeśli tak, to jaki szampon dla niego wybrać? Sprawdź praktyczne wskazówki i dowiedz się, kiedy i w jaki sposób pielęgnować kocią sierść.
Wyświetlone 1 - 8 z 77