Najnowsze artykuły

Kiedy kastrować psa? Sprawdź!

On: wtorek, styczeń 7, 2020
Współczesna weterynaria stawia przed właścicielami psów pytanie – kastracja czy sterylizacja? Choć oba zabiegi wykonywane są w pełnej narkozie, istotnie się od siebie różnią. Kiedy warto zdecydować się na kastrację psa? Jaka jest różnica między obiema procedurami? Odpowiadamy poniżej.

Imię dla psa – jak wybrać?

On: wtorek, styczeń 7, 2020
Zastanawiasz się jak nazwać Twojego nowego pupila? Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad dotyczących wybierania imion dla psów. Znajdziesz tu popularne propozycje i te nieco bardziej zaskakujące. Sprawdź i daj się zainspirować!

Sprawdź, kiedy najlepiej kastrować kota?

On: czwartek, grudzień 19, 2019
Najlepiej kastrować lub sterylizować kota, kiedy nie osiągnął on jeszcze dojrzałości płciowej. Dopilnowanie właściwego momentu ma szczególne znaczenie w przypadku kotów wychodzących na zewnątrz. Kiedy dokładnie przypada czas na wysterylizowanie lub wykastrowanie zwierzaka? Jak dbać o pupila po zabiegu? Podpowiadamy.

Dlaczego kot mruczy? Dowiedz się!

On: czwartek, grudzień 19, 2019
Kiedyś myślano, że koty wydają swój charakterystyczny dźwięk tylko wtedy, gdy są szczęśliwe. Jak dowodzą najnowsze badania – to tylko częściowo prawda. Mruczenie kota pojawia się także w wielu innych sytuacjach. Jakich? Dlaczego Twój pupil mruczy? A jak rozpoznać, kiedy jest smutny? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Jak dbać o psy zimą?

On: piątek, grudzień 6, 2019
Zima to czas mroźnych dni i spacerów po śniegu. Dla psa może to być okres świetnej zabawy i nowych doświadczeń, jednak warto zadbać o odpowiednią pielęgnację swojego pupila. O czym należy pamiętać, aby pies przetrwał mroźną zimę w zdrowiu? Oto kilka praktycznych wskazówek.

Jak dbać o koty zimą?

On: piątek, grudzień 6, 2019
Spadek temperatur w zimie jest uciążliwy nie tylko dla ludzi. Również zwierzęta odczuwają dotkliwe mrozy. Wymaga to odpowiednich zmian w sposobie ich żywienia oraz pielęgnacji. Chcąc zadbać o zdrowie i komfort swojego kota, warto pozna kilka wskazówek. Pomogą one czworonożnemu pupilowi przetrwać zimę w zdrowiu! Co zrobić, gdy na zewnątrz panuje dokuczliwy...

Szeroki wybór karm dla kota Royal Canin

On: czwartek, październik 17, 2019
Zwierzęta mają zupełnie inne wymagania żywieniowe niż ludzie. Dlatego lepiej zrezygnować z obiadowych resztek w codziennej diecie pupila. Dotyczy to w szczególności kotów, które z powodu złej diety mogą cierpieć na poważne schorzenia. Jednym z najbardziej znanych producentów pożywienia jest Royal Canin. Które karmy są szczególnie godne polecenia?

Szeroki wybór karm dla psa Josera

On: czwartek, październik 17, 2019
Właściciele psów coraz bardziej interesują się tematem żywienia ich pupili. Dobrze zbilansowana dieta sprawia, że zwierzęcy przyjaciel cieszy się zdrowiem i żyje dłużej. Jednak skomponowanie jadłospisu dla psa nie jest łatwe. Poniżej opisujemy najważniejsze zalecenia w tej dziedzinie. Do tego przedstawiamy polecane karmy dla psów marki Josera.
Wyświetlone 1 - 8 z 38