Najnowsze artykuły

Klatka kennelowa dla psa - którą i jak wybrać?

On: środa, wrzesień 29, 2021
Klatki kennelowe cieszą się coraz większą popularnością. Posiadają wiele zalet, które wpływają na komfort psa i jego właściciela. Na rynku istnieje bardzo dużo modeli, zarówno dla małych, jak i dużych czworonogów. Dzięki temu nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem klatki dla Twojego pupila. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, na co zwracać uwagę...

Zapalenie trzustki u kota - jakie są objawy i jak leczyć?

On: środa, wrzesień 29, 2021
Zwierzaki podobnie jak ludzie, mają skłonności do różnych chorób. W przypadku kotów, często spotykane jest zapalenie trzustki. Ten problem dotyka zarówno młodych, jak i starych osobników. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jakie mogą być jego przyczyny oraz jak radzić sobie z zapaleniem, kiedy to zaatakuje Twojego pupila.

Jaki szampon dla psa?

On: czwartek, lipiec 29, 2021
Regularne kąpanie psa to konieczność, aby zachować czystość jego skóry i zapobiec splątywaniu włosów oraz powstawaniu podrażnień czy stanów zapalnych. W zależności od tego, jak długą sierść ma Twój pupil oraz z jakimi problemami się zmaga, musisz wybrać odpowiedni szampon i odżywkę. Sprawdź, czym kierować się podczas zakupów i na co zwracać szczególną uwagę.

Jaki szampon dla kota?

On: czwartek, lipiec 29, 2021
Zastanawiasz się, czy mycie kota jest konieczne? W końcu te czworonogi słyną z samodzielnego dbania o higienę i w istocie są prawdziwymi czyściochami. Czy musisz zatem kąpać swojego pupila i jeśli tak, to jaki szampon dla niego wybrać? Sprawdź praktyczne wskazówki i dowiedz się, kiedy i w jaki sposób pielęgnować kocią sierść.

Jaką wybrać smycz dla psa?

On: piątek, maj 28, 2021
Nieodłącznym atrybutem każdego właściciela psa jest smycz – to niezbędne akcesorium, który stanowi podstawę psiej wyprawki. Okazuje się jednak, że jej wybór wcale nie należy do łatwych.

Jaką obrożę wybrać dla kota?

On: piątek, maj 28, 2021
Wiele osób uważa, że obroża dla kota to zbędny gadżet służący jedynie ozdobie. Nic bardziej mylnego! 

10 zabawek dla psa – sprawdź nasz ranking!

On: poniedziałek, kwiecień 26, 2021
Szukasz kreatywnych zabawek dla psa? Sprawdź interaktywne gadżety logiczne, stymulujące zmysły i zapewniające moc atrakcji zwierzakowi każdego dnia!

10 zabawek dla kota – poznaj ciekawe propozycje!

On: poniedziałek, kwiecień 26, 2021
Szukasz atrakcyjnych akcesoriów dla kota? Postaw na interaktywne, edukacyjne gadżety, ruchome zabawki i wygodne legowiska z drapakiem! Sprawdź!
Wyświetlone 1 - 8 z 73