Karma dla psa Josera

Pełnowartościowa, odpowiednio zbilansowana karma dla psa stanowi podstawowy warunek zdrowego żywienia Twojego pupila. Wybierając pokarm, powinieneś dostosować rodzaj karmy do indywidualnych potrzeb żywieniowych czworonożnego przyjaciela, tak aby zapewnić mu niezbędne wartości odżywcze. W internetowym sklepie zoologicznym Świat Pupila czeka na Ciebie bogaty asortyment suchej karmy dla psa klasy premium od firmy Josera. Starannie wyselekcjonowana kompozycja składników odżywczych, witamin i mikroelementów zapewnia Twojemu psu energię niezbędną do zabawy i poznawania świata, dostarczając jednocześnie mnóstwa cennych składników odżywczych.


Jak powstaje karma dla psów Josera?


Cechą, która wyróżnia karmy dla psa Josera spośród wielu konkurencyjnych produktów, jest zastosowanie wyłącznie najwyższej jakości, naturalnych składników, przy całkowitej rezygnacji z konserwantów i substancji chemicznych. Dzięki temu suche karmy Josera stanowią pełnowartościowy posiłek, który dostarcza Twojemu psu wyłącznie niezbędnych wartości odżywczych, sprzyja budowie mocnych kości, zdrowych zębów oraz pozwala zachować naturalny kolor i blask psiej sierści. Technologia produkcji karmy dla psów Josera wyklucza całkowicie wykonywanie testów na zwierzętach, podobnie jak stosowanie wszelkiego rodzaju barwników czy sztucznych aromatów zapachowych. Dzięki temu, podając psu jedną z wielu dostępnych w naszej ofercie karm Josera, masz stuprocentową pewność, że Twój pupil otrzymuje wyłącznie pełnowartościowy posiłek, który w 100% odpowiada na jego zapotrzebowanie energetyczne.

Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów

Karmy Josera - gwarancja jakości

Wspomniana powyżej, całkowicie naturalna technologia produkcji, to niejedyny powód, dla którego suche karmy Josera cieszą się tak wielką popularnością na całym świecie. Wszystkie karmy tej niemieckiej firmy charakteryzuje m.in.:

 • brak składników uczulających: zbóż, mleka, cukru, soi,
 • bardzo wysoka zawartość naturalnego mięsa,
 • brak surowców modyfikowanych genetycznie,
 • rezygnacja z konserwantów,
 • wysoka zawartość łatwo przyswajalnego białka,
 • doskonały smak i aromat, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym psim smakoszom!

Jakość potwierdzona naukowo

Ponad 25-letnie doświadczenie technologów żywienia pracujących dla firmy Josera sprawia, że produkowane przez tą markę karmy dla psów charakteryzują się najwyższą jakością, co potwierdzają liczne certyfikaty i wyniki badań laboratoryjnych prowadzonych przez niezależne instytucje badawcze. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę karm suchych Josera, o składzie i recepturze w pełni dostosowanej do wieku, trybu życia i rasy posiadanego przez Ciebie pupila. Bogata kolekcja karmy suchej obejmuje, m.in.:

 • specjalistyczne karmy Josera Mini Junior oraz Josera Emotion Kids dla szczeniąt,
 • wysokoenergetyczne karmy dla psów dorosłych Josera Adult,
 • odpowiednio zbilansowaną karmę dla psów chorych lub w starszym wieku - Josera Senior,
 • specjalistyczne, bezzbożowe karmy dla psów z alergią lub o indywidualnych potrzebach żywieniowych,
 • karmy dla psów po kastracji i psów z nadwagą,

a także wiele innych rodzajów wysokowartościowej, doskonale zbilansowanej karmy Josera.

Dlaczego warto podawać swojemu psu karmę Josera?

Pełnoporcjowe karmy Josera posiadają starannie wyselekcjonowaną mieszankę składników odżywczych, jednak ich celem nie jest wyłącznie zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego psów. Podawanie swojemu pupilowi wysokowartościowej karmy zapewni mu mnóstwo dodatkowych korzyści, takich jak mocne stawy i zdrowe, silne kości czy gęsta i naturalnie lśniąca sierść. Karmy Josera wspierają prawidłowy wzrost Twojego czworonoga, dzięki wysokiej zawartości wapnia, cynku, miedzi oraz kwasów tłuszczowych, a wysoki poziom białka i tłuszczów, sprawia, że karma jest łatwo przyswajalna i chętnie spożywana nawet przez psy o najbardziej specyficznych upodobaniach żywieniowych. Sprawdź bogatą ofertę i wybierz pokarm klasy premium, który w pełni odpowie na naturalne zapotrzebowanie Twojego pupila.