Karma dla psa Purina Pro Plan

W tej kategorii znajduje się doskonałej jakości karma dla psa Purina Pro Plan, która powstała z myślą o potrzebach czworonogów – zarówno dużych, jak i małych psów. To idealny wybór dla właścicieli troszczących się o swoje zwierzaki i chcących dostarczyć im to, co najlepsze. Jak zapewnia producent, starannie opracowany skład karmy wyraźnie wzmacnia system odpornościowy zwierzęcia, a także widocznie odżywia jego skórę i sierść, dzięki czemu jest piękna i przyjemna w dotyku. Ponadto Purina Pro Plan wyraźnie wspomaga trawienie, dzięki czemu pies nie ma problemów z wypróżnianiem.


Jednym z podstawowych składników tej wyjątkowej karmy świetnej jakości jest świeże mięso. Jej innowacyjna formuła została opracowana przez ekspertów w zakresie żywienia zwierząt, przy współpracy z weterynarzami. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że to w pełni bezpieczny produkt, którego spożywanie przyniesie Twojemu pupilowi wiele korzyści.

Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

Odpowiednio zbilansowana, wysokomięsna karma to podstawa właściwego żywienia psów. Zwierzak, który nie dostaje w pokarmie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, bardzo szybko staje się nie tylko głodny, ale przede wszystkim może zapaść na ciężką chorobę, wymagającą długotrwałego procesu leczenia. Złe odżywianie może prowadzić do poważnych negatywnych skutków zdrowotnych, w postaci chorób nerek, wątroby, jelit, żołądka, a nawet serca. Pogarsza się stan sierści, zębów, kości i stawów. Zwierzę traci energię do życia i zabawy. Dlatego jego właściwe karmienie jest tak ważne. To inwestycja w zdrowie naszych pupili.

Karmy Purina – najlepsze dla psów

Karma dla psa Purina, w zależności od rodzaju, odpowiada na konkretne potrzeby różnych psów. Podając pupilowi właściwą karmę, odpowiednią dla jego wieku, masy ciała czy rasy, dbasz o jego zdrowie. Zaoszczędzisz również na częstych i nieprzyjemnych dla zwierzęcia wizytach u weterynarza.

Psy małych lub miniaturowych ras powinny być karmione inaczej, niż psy ras średnich, dużych czy bardzo dużych. Dla każdej z nich dostępne są inne rodzaje karmy dla psów Purina. Podobnie wygląda sprawa podawania posiłków czworonogom w różnym wieku. Ze względu na intensywny wzrost i rozwój, szczenięta potrzebują nieco innych składników odżywczych, niż psy dorosłe. Dlatego też karma dla psa Purina występuje w kilku rodzajach, przeznaczonych zarówno dla najmłodszych, jak też starszych zwierząt (karmy Adult i Adult+). Dla psów o bardzo wrażliwych żołądkach przygotowana jest również specjalna wersja karmy Sensitive, która dba o delikatne układy pokarmowe naszych czworonożnych przyjaciół. Purina może być także z powodzeniem stosowana w przypadku problemów zdrowotnych psów. Pomoże w procesie odchudzania czy też niewydolności nerek. Pamiętaj jednak, że w przypadku jakichkolwiek kłopotów zwierzaka z nerkami, sercem, wątrobą, drogami moczowymi czy alergią w pierwszej kolejności należy odwiedzić weterynarza. Dobrej jakości pokarm stanowi ważne wsparcie codziennego funkcjonowania zwierzęcia, ale nie jest produktem, który pomoże wyleczyć wszystkie psie dolegliwości. Karmy specjalistyczne Purina, wspomagające proces leczenia i poprawiające jakość życia naszego podopiecznego, powinny być podawane dopiero po kontakcie z ekspertem i według jego szczegółowych zaleceń.

Poza wspomnianymi wyżej zaletami, karma dla psów marki Purina jest również uwielbiana przez czworonogów ze względu na jej wspaniały i wyrazisty smak. Dlatego jeśli Twój pupil ma jakiekolwiek problemy z przyswajaniem posiłków, zaproponuj mu odpowiedni wariant karmy Purina.