Szelki dla kota

Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów

Szelki dla kota - dlaczego powinieneś je mieć?

Jeżeli jesteś właścicielem zwierzaka, powinieneś przygotować się na wszelkiego rodzaju ewentualności. Szelki dla kota pozwalają Ci na swobodne wyprowadzanie go na spacer na smyczy. Jest to w tym przypadku jedyna bezpieczna opcja, gdyż przypięcie linki do obroży mogłoby skończyć się dla zwierzaka bardzo źle. W naszym sklepie znajdziesz bardzo duży wybór szelek dla kota bezuciskowych, które będą idealnie pasować na Twojego pupila. Zachęcamy do zapoznania się z naszą znakomitą i korzystną cenowo ofertą.

Nawet jeżeli nie wyprowadzasz kota na spacery na zewnątrz, warto zaopatrzyć się w bezpieczne szelki dla kota. Sprawdzą się one znakomicie podczas wszelkiego rodzaju podróży oraz odwiedzin u weterynarza jako dodatkowe zabezpieczenie. Dzięki temu będziesz mieć większą kontrolę nad zwierzakiem na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, na przykład, kiedy ten się czegoś przestraszy. W ten sposób zminimalizujesz jego szanse na odniesienie lub zrobienie sobie krzywdy. 

Szelki dla kota jak założyć?

Oferowane przez nasz uprzęże od początku do końca zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o kotach. Dzięki temu charakteryzują się znakomitą jakością, przemyślaną konstrukcją i pełnym bezpieczeństwem. Twój zwierzak będzie czuł się w nich bardzo komfortowo i nie będziesz mieć problemów z włożeniem ich na jego ciało.

Jak założyć bezpieczne szelki dla kota? Jest to bardzo proste. Wystarczy przełożyć przednie łapki kota przez pętle taśmy i zapiąć uprząż na jego grzbiecie. Cały proces przy odrobinie wprawy zajmie Ci parę sekund. Szelki dla kota bezuciskowe muszą być odpowiednio wyregulowane po założeniu, tak by Twój pupil nie mógł się z nich wyswobodzić, ale też by równocześnie nie ograniczały jego ruchów. 

Szelki dla kota - jakie wybrać?

W naszym asortymencie znajdziesz parę różniących się od siebie modeli uprzęży. Do najpopularniejszych należą bezpieczne szelki dla kota wykonane z nylonu. Odpowiednio dobrane nadają się znakomicie zarówno do mniejszych, jak i większych zwierzaków. Ich niewątpliwą zaletą jest duża wytrzymałość, dzięki której Twój pupil nie będzie miał możliwości się z nich samodzielnie wyswobodzić. Ich wadą jest to, że mogą wpijać się nieco w ciało grubszych zwierzaków i powodować w ten sposób dyskomfort. 

Ten problem rozwiązują szelki dla kota bezuciskowe. Je również znajdziesz w naszym sklepie. Są one wykonane z elastycznego, oddychającego materiału zamiast wąskich taśm nylonowych. Można je w pełni regulować przy pomocy wbudowanych rzepów. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do swojego futrzanego przyjaciela, niezależnie od jego rozmiarów. 

Jak zmierzyć kota, żeby dobrać szelki?

Jest to banalnie proste zadanie. Wystarczy, że zmierzysz obwód szyi swojego zwierzaka oraz jego klatki piersiowej za przednimi łapkami. Następnie porównaj wyniki z zamieszczonymi na naszych stronach opisami poszczególnych produktów i dobierz takie szelki dla kota, które będą do nich pasować. Jeżeli masz z tym trudności, to skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy!