Karma dla kota Acana

Z myślą o potrzebach czworonożnych pupili powstaje coraz więcej gatunków karmy i kocich przysmaków. Tak duża różnorodność sprawia, że właściciele mogą kupić dokładnie taki produkt, który będzie odpowiadał potrzebom ich zwierzęcia. Jednym z najbardziej ekskluzywnych gatunków jedzenia dla czworonożnych przyjaciół człowieka jest karma dla kota Acana – ta marka pochodzi z Kanady i cieszy się doskonałą reputacją wśród klientów na całym świecie.
Tym, co ją wyróżnia, jest wyborny skład karmy. Acana jest przygotowana ze świeżych składników najlepszej jakości – produkcja odbywa się w wyjątkowej kuchni Champion Petfoods. Ponieważ wszystkie koty są mięsożerne, większość propozycji tej kanadyjskiej marki zawiera różne gatunki mięs, a także owoce, warzywa i zioła. Takie połączenia smaków pozwalają odpowiednio zbilansować kocią dietę i sprawiają, że kot rośnie zdrowo.


Czy Acana to dobra karma dla kota?


Kot to rasowy mięsożerca, dlatego też kupując karmę dla kota, powinno się dokładnie sprawdzić jej skład. W przypadku karm Acana mięso to ponad 70% wszystkich składników. Dzięki temu masz pewność, że Twój kot je zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem. Co więcej, Acana wytwarzana jest według proporcji WholePrey, czyli z zachowaniem wszystkich elementów, które koty zjadają w naturze. Natomiast dodatki takie jak: świeże owoce i warzywa dostarczają kotu błonnika niezbędnego do zachowania prawidłowej perystaltyki, a zioła, dodatki mineralne, witaminy i tauryna dodatkowo będą wspierać prawidłowy jego rozwój oraz zadbają o piękną i lśniącą sierść. Dlatego nie musisz sobie zadawać pytania, czy Acana to dobra karma dla kota. To jedna z najlepszych karm suchych dla kota dostępnych w naszym kraju. Będzie nadawać się idealnie jako uzupełnienie diety twojego mruczka. Jeśli chcesz, by był zadowolony i chętnie przybiegał na każdy posiłek, zdecyduj się już teraz i kup zapas karmy z dobrym składem!


Acana karma dla kota


W świecie opiekunów kotów można spotkać się z opinią, że koty nie powinny jeść suchej karmy. Jednak Acana dla kota jest wyjątkowa. To karma, która nie tylko zawiera dużą ilość mięsa i białka zwierzęcego, ale także nie zawiera zbóż, które dla kotów są szczególnie nieprzydatne. Kot, jako drapieżnik nie potrzebuje w swojej diecie zbyt dużej ilości węglowodanów, z których nie pozyskuje energii. Dlatego też Acana karma dla kota posiada aż 37% białka i do 20% tłuszczu, które zapewnią koty odpowiednie zbilansowanie posiłków. Jednakże karma sucha nie dostarcza kotu wody tak jak karma mokra czy inne formy żywienia. Dlatego też należy pilnować, aby kot miał stały dostęp do świeżej wody i spożywał ją regularnie. W ten sposób będziemy mieć pewność, że jego układ trawienny będzie działał bez problemów. Suchą karmę dla kota Acana możesz także stosować jako smaczki dla kota, nagradzając go podczas ćwiczeń i zabawy. Będą też świetną przekąską, którą można ukryć w macie węchowej.


Karmy dla kotów Acana


Trzeba też wiedzieć, że karmy dla kotów Acana dostosowane są także dla odpowiednich grup wiekowych. Dlatego też podzielone są na Acana Cat, Acana Cat & Kitten oraz Acana First Feast Cat & Kitten. Pierwsza z nich jest idealna dla kotów dorosłych, by zapewnić im odpowiednie składniki do zachowania energii oraz dobrego zdrowia. Druga polecana jest dla kociąt oraz młodych kotów. Natomiast ostatnia propozycja przeznaczona jest dla kociąt odstawianych od matki, jako jedno z pierwszych rozszerzeń diety już od piątego tygodnia życia. Ma ona nie tylko odpowiednio zbilansowany skład dla takich maluchów, ale także odpowiednio małe krokieciki, tak by mogły one sobie z nimi poradzić przy pierwszych posiłkach. Dodatkowo zawiera zwierzęce białko z pięciu różnych mięs, dzięki temu kocięta będą rozwijały się prawidłowo, natomiast dodatkowa dawka tauryny, EPA i DHA zapewni prawidłowy rozwój mózgu oraz wzroku, a kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz minerały zadbają o zdrową i lśniącą sierść. Nie czekaj! Już dziś zapewnij swojemu kotu w pełni zbilansowany posiłek, który zapewni mu masę energii do zabawy!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów