Hill's Science Plan

Hill's karmy dla psów


Każdy chce zadbać o swojego pupila w jak najlepszy sposób i właśnie z myślą o takich osobach powstały Hill’s karmy dla psów. To zbilansowana karma sucha lub mokra, która zapewni każdemu zwierzakowi nie tylko dobrej jakości posiłki, ale przede wszystkim zadba o jego prawidłowy rozwój. Karmy te wyróżniają się dostosowaniem nie tylko do wielkości psa, ale także do jego wieku. Ponieważ młodsze zwierzęta potrzebują więcej energii oraz składników, które pozwolą im zbudować mocne kości, zwłaszcza na etapie szybkiego wzrostu. Natomiast starsze zwierzęta potrzebują więcej składników, które wesprą ich układ pokarmowy oraz zadbają odpowiednio o ich stawy. Dlatego też warto stosować karmy Hill’s odpowiednie do wieku psa. W ich składzie znajdziesz nie tylko dobrej jakości biało, ale także dodatki takie jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, taurynę, witaminy A D C i E, czy beta-karoten. Dzięki nim Twój pies będzie miał zdrową i lśniącą sierść, dużą odporność oraz siłę na codzienne zabawy!


Hill’s karma dla psa


Czym wyróżnia się Hill’s karma dla psa? Przede wszystkim dużym zróżnicowaniem. Każdy właściciel czworonoga znajdzie tu coś idealnego dla siebie. Hill’s produkuje bowiem karmy dla szczeniąt, dla psów dorosłych, seniorów, dla psów o specjalnych potrzebach żywnościowych, takie jak karmy monobiałkowe dla psów z alergią, a także dla psów ras aktywnych, które się charakteryzują wyższą kalorycznością. Karmy Hill’s powstają przy współpracy nie tylko z weterynarzami, ale także z psimi dietetykami, którzy najlepiej znają się na żywienie naszych pupili. Dzięki temu masz pewność, że kupując karmę Hill’s, kupujesz to co dla psa najlepsze. Co więcej, do wyboru masz karmę suchą Hill’s lub karmę mokrą, które dostarcza psu nie tylko odpowiednich kalorii, ale także spory zapas wody. Różnorodność smaków, rodzajów karmy oraz wielkości kawałków pozwala na dobranie karmy idealnej dla danego psa. Dlatego też karmy te rekomendowane są przez weterynarzy, jako karmy spełniające najwyższe normy żywieniowe.


Karma dla psa Hill's Science


Na szczególną uwagę zasługuje karma dla psa Hill’s Science. To specjalna linia karm, przy której produkcji wykorzystano najnowsze technologie, pomagające tym samym zachować jak najwięcej wartości odżywczych, nawet w karmie suchej. Co więcej, oprócz wysokiej jakości składników karmy te zawierają także odpowiednio zbilansowane dodatki w postaci witamin i minerałów, co dodatkowo wspiera rozwój psa. Pod tym względem wyróżnia się Hill's karma dla szczeniaka, która zawiera wyższą ilość białka, by szczenięta mogły nabrać zdrowej masy mięśniowej, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które wspierają prawidłowy rozwój wzroku oraz mózgu, a także większą ilość wapnia dla zdrowych kości. Odpowiednio zbilansowana karma w małych kawałkach pozwala na bezpieczne i kontrolowane odsadzenie szczeniąt od matki, dlatego też polecana jest już od drugiego miesiąca życia, kiedy to maluchy mogą powoli zacząć normalnie jeść. Polecana jest także dla suk karmiących, ze względu na wysoką ilość składników odżywczych, które pozwolą matce szybko wrócić do formy i bezpiecznie produkować dużą ilość pokarmu.


Hill’s karma weterynaryjna


Psy, tak jak ludzie cierpią czasem na problemy gastryczne. Wtedy też musimy uważać na to, co im podajemy, aby zapobiegać nawrotom choroby lub zniwelować ból brzucha u naszego podopiecznego. W takim wypadku zaleca się podawanie psu specjalnych karm, które będą dla niego bezpieczne. Hill’s karma weterynaryjna jest przeznaczona między innymi dla takich przypadków. Zawiera ona między innymi siemię lniane, które działa osłonowo na żołądek, co odciąża układ trawienny. Duża zawartość białka dodatkowo odżywia psa, a zawarty w karmie błonnik ułatwia trawienie. Jest to rozwiązanie optymalne dla wszystkich psów, które mają problemy z trawieniem zarówno poprzez predyspozycje genetyczne, jak i psów po zabiegach weterynaryjnych, które potrzebują wysokiej jakości karmy, aby bezpiecznie wrócić do zdrowia. Dlatego też, w przypadku gdy Twój pies ma problemy z trawieniem, często cierpi z powodu wzdęć lub ma problemy z wypróżnianiem – skonsultuj się ze swoim weterynarzem i rozważ wraz z nim przejście na żywienie psa karmą weterynaryjną Hill’s, aby pomóc mu wrócić do zdrowia.


Hill’s karma hipoalergiczna dla psa


Czasem problemy gastryczne psa wiążą się nie tylko z problemami z trawieniem. Często biegunki, wymioty, a także pogarszająca się sierść i problemy skórne psa mogą być związane z alergią. Wtedy rozwiązaniem jest karma hypoalergiczna Hill's, która jest monobiałkowa. Co to znaczy? W danej karmie występuje tylko jeden rodzaj białka zwierzęcego. Pozwala to unikać możliwych alergenów, ponieważ zwierzęta najczęściej są uczulone na konkretne białko zwierzęce. Wtedy też możesz na spokojnie wyeliminować je z diety swojego pupila, jednocześnie wciąż dbając o jego odpowiednią dietę. Hill’s karma hipoalergiczna dla psa może być także wykorzystywana w diecie eliminacyjnej, która polega na podawaniu psu przez kilka tygodni karmy monobiałkowej, w celu wyeliminowania składników, które mogą psa uczulać. Ważne jest jednak, by dietę taką przeprowadzić pod kontrolą weterynarza, który będzie umieć ocenić czy stan psa się poprawia.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów