Karma dla kota Orijen

Czy karma Orijen jest dobra dla kota?


Orijen karma dla kota to jedna z najlepszych karm dla kotów dostępnych na rynku. W jej składzie znajdziesz ponad 84% mięsa, co przekłada się na około 40% białka, dodając do tego 20% tłuszczu, minerały i witaminy dostajemy wysokiej jakości karmę, która może stanowić nie tylko podstawę żywienia każdego kota, ale także doskonale sprawdzi się jako przekąska czy smaczki, które oferujemy naszemu kotu w nagrodę. Karmy Orijen dla kotów to także odpowiednio zbilansowany posiłek, który pozwoli kotu zachować zdrowie przez długi czas, sprawi, że kot będzie miał puszystą, zdrową i lśniącą sierść oraz mocne zęby i kości. Dzięki odpowiednim proporcjom pozwoli też kotu zachować energię przez cały dzień, by mógł bawić się i eksplorować świat wokół siebie. Dlatego też nie zastanawiaj się, czy karma Orjen jest dobra dla kota – to jedna z najlepszych karm, jakie możesz kotu zapewnić!


Orijen karma mokra dla kota


Niestety musimy zmartwić miłośników karmienia kota mokrą karmą. Jeśli chodzi o Orijen karma mokra dla kota, to niestety wciąż nie powstała. Jednak mimo wszystko warto rozważyć żywienie kota karmą Orijen. Jest to kara, która posiada najwięcej mięsa w swoim składzie, a dodatkowo produkowana jest z zachowaniem specyfiki WholePray, co znaczy, że w karmie znajdziemy całe tuszki zwierzęce. Nie tylko mięso mięśniowe, ale także podroby czy kości. Co to daje? Karma zachowuje odpowiednie proporcje pomiędzy mięsem, podrobami i innymi składnikami, które powinny być dostarczone kotu w diecie. Dzięki temu ma nie tylko wysoką zawartość białka, ale także żelazo oraz DHA i EPA pochodzenia naturalnego, które doskonale się wchłania i sprawia, że kot dużo lepiej z niego korzysta. Co więcej, karmy Orijen, mają aż 10% wilgotności, dzięki czemu kot nie musi pobierać aż tak dużo dodatkowej wody, zwłaszcza że nie wszystkie koty lubią pić z miseczki. Jeśli Twój kot za mało pije, powinieneś wprowadzić mu karmę mokrą jako jeden z posiłków.


Orijen sucha karma dla kota


Co jeszcze Twojemu kotu może zagwarantować Orijen sucha karma dla kota? Bombę witaminową składającą się ze świeżych warzyw, owoców i ziół. Wśród nich znajdziesz między innymi, jabłka, gruszki, szpinak czy żurawinę. Ta ostatnia zadba o pęcherz i nerki Twojego kota. Poza tym w składzie pojawia się także ostropest plamisty, który działa osłonowo na wątrobę. Korzeń łopianu, który ma doskonały wpływ na sierść, dzięki czemu będzie zawsze lśniąca i zdrowa. Korzeń prawoślazu lekarskiego, który działa osłonowo na płuca i drogi oddechowe – dzięki niemu Twój kot nie będzie miał problemów z oddychaniem oraz lepiej zniesie przeziębienie. Natomiast owoce dzikiej róży to ogromna dawka witaminy C, która wpiera odporność. Dlatego też, jeśli zależy Ci na zdrowiu Twojego, kota wybierz suchą karmę dla kota Orijen, która zapewni mu wszystko, czego twój mały, mruczący przyjaciel potrzebuje. Kup mu jedną paczuszkę już dziś – a zobaczysz, jak bardzo będzie mu smakowało!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów