SOFIE - Odkurzacz do sprzątania sierści po pupilach

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 159 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 159 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,36 zł.


M_01

6970626160423

478,86 zł

Sofie to designerski, poręczny robot cyklonowy do odkurzania wszelkiego rodzaju tapicerki oraz tkanin na pościelach lub zasłonach w naszym domu.

Decydując się na zwierzaka domowego masz świadomość ile czasu musisz mu poświęcić. Kolejne obowiązki, które nie kończą się na wychodzeniu na spacer czy na codziennym karmieniu, nie zawsze przychodzą nam na myśl przy adopcji lub kupnie psa czy innego sierściucha. Weterynarz, sprzątanie kuwety lub klatki, regularne wyczesywanie, roztocza i rozniesiony brud na małych łapkach to normalne nawet przy najmniejszym pupilu. Właściciele czworonożnych dobrze wiedzą ile to kurzu i kocich łebków zostaje na podłodze i tapicerkach. Notoryczne odkurzanie i zbieranie kłaczków po naszych zwierzakach to standard.

To urządzenie pozwoli na łatwe pozbycie się sierści po naszych pupilach jak i roztoczy z płaskich, materiałowych powierzchni i przeprowadzi wstępną dezynfekcję dzięki ultrafioletowej lampie i silnej mocy zasysania. Odkurzacz pomoże we wprowadzeniu do Twojego domu zdrowego i komfortowego stylu życia bez zarazków, wirusów, sierści i roztoczy zalegające we wnętrzach mebli i tkanin.

Bezprzewodowa Sofie jest lekka i łatwa w obsłudze. Jej cichy tryb pracy pozwala na odkurzanie o każdej porze nie zakłócając przy tym spokoju w naszych domach. 

Robot posiada trzy poziomy filtrowania, które niwelują powstawanie pyłu zanieczyszczającego powietrze w pomieszczeniu. Ten wyjątkowy produkt sprawdzi się również w domach ze zwierzętami usuwając zalegającą sierść na kanapach.

Dołącz do grona setek zadowolonych klientów, złóż zamówienie i odkryj możliwości, jakie daje nasz najnowszy produkt.

- Bezprzewodowy i lekki 
- Usuwa 99,99% roztocza
- Łatwy w obsłudze 
- Cichy tryb pracy
- Trzy poziomy filtrowania 
- Funkcja dezynfekcji powierzchni

               Czas ładowania 3-4 godz
Moc 120W
Czas pracy 30 min
Bateria 2200mAh
Waga 1,5 kg

Napisz opinię

SOFIE - Odkurzacz do sprzątania sierści po pupilach

SOFIE - Odkurzacz do sprzątania sierści po pupilach

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops