Dr Seidel Spray adaptacyjny dla kotów 90ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,68 zł.


MS_14129

5901742001254

Ostatnie egzemplarze!

51,39 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Zastosowanie:

Spray adaptacyjny  dla kotów to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych.  Działa na koty uspokajająco i łagodząco. Zawiera  kompozycję naturalnych substancji oddziaływujących na zachowanie zwierząt podobnie jak kocie feromony. Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832. Zastosowanie sprayu w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces. Zapewnia kotu poczucie bezpieczeństwa.Zalecenia:

Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych kotów (znakowanie moczem, drapanie mebli i innych przedmiotów, nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla kotów w każdym wieku (odłączenie kociaka od matki, zmiana otoczenia, wizyta u lekarza weterynarii, pobyt w kocim hotelu, podróż, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.).

Spray adaptacyjny może być stosowany u kotów w każdym wieku, również  u kociąt.Sposób użycia:

Pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych zwierząt:

 • Znakowanie moczem:
  •  Usunąć zanieczyszczenia, następnie 1-2 razy dziennie spryskać miejsca wcześniej zabrudzone przez kota.

 

 • Drapanie mebli i przedmiotów
  • 1-2 razy dziennie spryskać drapane i niszczone przez kota meble lub przedmioty

    
 • Nadmierne pobudzenie, wylizywanie wokalizacja
  • 1-2 razy dziennie spryskać kąty pomieszczenia.Pomoc w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu  w sytuacjach trudnych dla kotów w każdym wieku.

 • Zmiana otoczenia, transport, wizyta u lekarza weterynarii
  • Raz dziennie spryskać kąty nowego pomieszczenia. W przypadku transportu spryskać klatkę do przewozu 15 minut przed umieszczeniem w niej kota.
    
 • Lęk separacyjny, pojawienie się nowego członka rodziny, burze i wybuchy fajerwerków
  • 1-2 razy dziennie spryskać kąty  pomieszczenia.


Przeciwwskazania:

Nie stosować bezpośrednio na kota.Skład:

Etanol, Glikol propylenowy, 10% kompozycja kwasów tłuszczowych pochodzenia naturalnego zawierająca między innymi kwas palmitynowy (13% – 24% w czystej mieszaninie), Wyciąg z waleriany 0,05%.

 Napisz opinię

Dr Seidel Spray adaptacyjny dla kotów 90ml

Dr Seidel Spray adaptacyjny dla kotów 90ml

Napisz opinię