HALTI ACTIVE SMYCZ Z AMORT. CZERWONA LARGE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,52 zł.


16342

886284163422

Ostatnie egzemplarze!

39,56 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Halti Smycz z amortyzatorem LARGE 

Idealna do aktywnego stylu życia smycz oferuje dużą wszechstronność właścicielom. Możliwość zapięcia w pasie uwalnia ręce. Świetnie sprawdzi się podczas biegania z psem. Ponadto ma mocny amortyzator, które chroni zarówno psa, jak i właściciela przed nagłymi zrywami.


Opcja zapięcia w pasie 

Smycz Halti pozwala cieszyć się bieganiem, wędrówkami i codziennymi spacerami z psem, oferując możliwość zapięcia w pasie, co uwalnia nasze dłonie. 


Amortyzator

Amortyzator chroni zarówno właściciela jak i psa przed nagłymi zrywami. Podczas wspólnego biegania/ wędrówek rozciągnięta smycz nie zwisa, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo.  Rączka podszyta neoprenem zapewnia komfort podczas spacerów. 

 

Mocne i bezpieczne

Halti wykorzystuje mocną 3-punktową klamrę. Dla większej kontroli, przy karabińczyku jest dodatkowa rączka, którą można wykorzystać w nagłych przypadkach. Mocny karabińczyk zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas spacerów. 

 

Odblaskowe elementy 

Całość smyczy posiada odblaskową nitkę, która świetnie sprawdzi się podczas wieczornych spacerów zapewniając widoczność. 


Stylowe kolory

Dostępna w kolorze czarnym, niebieskim, fioletowym i czerwonym. Dwukolorowa smycz, wykonana z wysokiej jakości nylonowej taśmy, zapewnia zarówno stylowy, jak i ciekawy wygląd. Dostępne są również pasujące obroże i szelki  Halti.

 

Wymiary: 

SMALL - do 20kg - 1,5cm szerokość / 200cm / całkowita długość po rozciągnięciu 224cm 

LARGE -do 45kg - 2,5cm szerokość / 200cm / całkowita długość po rozciągnięciu 224cm


Napisz opinię

HALTI ACTIVE SMYCZ Z AMORT. CZERWONA LARGE

HALTI ACTIVE SMYCZ Z AMORT. CZERWONA LARGE

Napisz opinię