Trixie Frisbee Dysk Dog Activity (TX-33562)

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,48 zł.


MS_3349

4011905033563

36,44 zł brutto

Dysk Dog Activity Disc firmy Trixie trenuje szybkość, reakcję i wytrzymałość Twojego psa w formie zabawy.


Zabawy w rzucanie i łapanie wzmacniają więź między właścicielem i jego psem. Frisbee dzięki swoim niesamowitym właściwościom latającym, zapewnia świetną zabawę zarówno Tobie, jak i Twojemu psu.


Ta wysokiej jakości zabawka Frisbee została opracowana przez mistrzynię świata w rzucaniu dyskiem dla psa - Karin Actun. Do dysku dołączona jest instrukcja zawierająca wskazówki i triki, które pomogą Ci optymalnie wykorzystać wszystkie możliwości dysku podczas treningu z psem.


Zabawka jest również przeznaczona dla młodych psów. Dysk jest wykonany z elastycznego, miękkiego i wytrzymałego plastiku, co sprawia, że jest on szczególnie odporny na psie zęby i nie odłamuje się.


Średnica: 23 cm.


Uwaga: Kolor dostarczonego produktu może odbiegać od zdjęcia - wysyłany losowo.


Tak, jak w przypadku innych produktów, nie pozostawiaj psa bez opieki podczas zabawy tym produktem. Regularnie sprawdzaj, czy produkt nie uległ uszkodzeniu. Zabawkę wymień na nową, gdy zauważysz, że jest uszkodzona lub gdy brakuje części. W przeciwnym razie narazisz Twojego psa na zranienie.Napisz opinię

Trixie Frisbee Dysk Dog Activity (TX-33562)

Trixie Frisbee Dysk Dog Activity (TX-33562)

Napisz opinię