Zabawki interaktywne dla psa: Chuckit! Erratic Ball Medium [201101]

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,28 zł.


MS_10391

660048000266

23,95 zł brutto

Nieprzewidywalnie ciekawa zabawa

Aportowanie zwykłej, okrągłej piłeczki na pewno nie dostarczy psiakowi tyle radości co ganianie za tą kreatywną zabawką. Erratic Ball marki Chuckit! to wyjątkowe piłeczki o asymetrycznych kształtach, które nieregularnie odbijają się od podłoża. Dzięki temu czworonóg podążający za zabawką nie jest w stanie przewidzieć, gdzie ona poleci, co dodatkowo rozwija jego refleks i inteligencję. Wesołe harce na świeżym powietrzu w obecności zabawki Erratic Bal nie będą miały końca!

Praktyczne wykonanie

Marka Chuckit! zadbała także o to, aby ta kreatywna zabawka dla psa była zarazem praktyczna dla jego właściciela. Dlatego też została wykonana z naturalnego kauczuku, który łatwo jest utrzymać w czystości, a który jest dodatkowo odporny na ostre, psie zęby. Dzięki temu nieregularna, zielona piłeczka posłuży czworonogowi przez długi czas, także jako ciekawy gryzak. Ponadto doskonale pasuje do wyrzutni Ball Launcher tejże marki, za pomocą której piłeczka poleci trzykrotnie dalej niż zwykle, bez obciążania barku czy nadgarstka.

Erratic ball to piłka o specjalnym kształcie, dzięki któremu nieregularnie odbija się od podłoża.

Pozwala na wyjątkową zabawę z psem, który nie jest w stanie przewidzieć, gdzie piłka poleci!

 

  • Rozmiar M (średnica 6,5 cm)
  • Nieregularnie odbija się od podłoża zaskakując psa za każdym razem
  • Wykonana z wytrzymałej, naturalnej gumy
  • Dostępna w kolorze zielonym

Zobacz pozostałe produkty w kategorii: zabawki interaktywne dla psa

Napisz opinię

Chuckit! Erratic Ball Medium [201101]

Chuckit! Erratic Ball Medium [201101]

Napisz opinię

Trusted Shops Reviews