Zabawki interaktywne dla psa: Chuckit! The Whistler Medium [202203]

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,32 zł.


MS_10398

660048001225

24,20 zł brutto

Zabawka, jakiej nie było

Po wypróbowaniu tej wyjątkowej, interaktywnej piłeczki, stare zabawki odejdą w zapomnienie! The Whistler marki Chuckit! to niezwykła piłeczka, która... ćwierka! Jest to możliwe za pomocą specjalnych otworów, przez które przedostaje się powietrze, wydobywając przyjemny dźwięk. Gwiżdżąca i ćwierkająca zabawka pobudzi naturalny instynkt pupila i sprawi, że będzie jeszcze chętniej ganiał za tą kreatywną piłką.

Praktyczna i trwała

The Whistler marki Chuckit! to innowacja wśród psich zabawek, wykorzystująca tradycyjne rozwiązania. Dzięki temu piłeczka została wykonana z naturalnej, odpornej na gryzienie czy podrzucanie gumy, dodatkowo łatwej w utrzymaniu w czystości. Gwiżdżąca i ćwierkająca zabawka dostosowana jest do wyrzutni tejże marki, za której pomocą właściciel wyrzuci piłeczkę trzykrotnie dalej niż zwykle. Wszystko to bez obciążania barku czy nadgarstka oraz bez brania do rąk brudnego przedmiotu.

The whistler to wyjątkowa piłka, która podczas lotu gwiżdże i ćwierka!

To dzięki specjalnym otworom umieszczonym w tej wyprodukowanej z naturalnej gumy zabawce.

 

  • Rozmiar M (średnica  6,5 cm)
  • Gwiżdże i ćwierka podczas lotu
  • Wyprodukowana z naturalnej gumy
  • Dostępna w kolorze niebieskim

Zobacz pozostałe produkty w kategorii: zabawki interaktywne dla psa

Napisz opinię

Chuckit! The Whistler Medium [202203]

Chuckit! The Whistler Medium [202203]

Napisz opinię